FindRPG Egy új közösség

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FindRPG Egy új közösség

Üdvözlünk a FindRPG weboldalán! Szerver ip:192.99.11.136:11280 TeamSpeak ip:ca14.ts3.cloud:1215


    Jelentkezés: Angel Pine Police Department (Dandártábornok)

    avatar
    Norbert_Darai


    Hozzászólások száma : 1
    Join date : 2016. Dec. 29.

    Jelentkezés: Angel Pine Police Department (Dandártábornok) Empty Jelentkezés: Angel Pine Police Department (Dandártábornok)

    Témanyitás by Norbert_Darai Csüt. Dec. 29, 2016 11:23 pm

    Sziasztok.
    Magamról: Darai Norbert vagyok 20 éves. 1,5 évig rp-ztem. Majd egy hosszú kihagyás után szeretném újra kezdeni. Más szervereken részt vettem mint munkás illetve frakció vezetőként is. Az esetek többségében katonai vezető voltam. Megjártam a létrát adminsegédtől főadminig. Jelenleg a Magyar Honvédség a munkahelyem.
    Ingame: A név ugyan ez lesz. 38 éves vagyok. Sportos alkat korhoz képest jól tartom magam. Kitűnő átlaggal zártam a rendészeti főiskolát.
    Miért pont ezt szeretném: Mivel a való életben is ez a hivatásom és szeretem csinálni. Nem nagyon szeretnék pont itt eltérni tőle.
    Tervek a frakcióval: Szeretném az általam kigondolt honvédségi felépítést kipróbálni virtuális keretek között hogy mennyire életképes. Mivel a honvédség egy család és a bajtársakról szól. Egy baráti és összetartó csapatot szeretnék összehozni. Általános kiképzések tartása.
    Mennyit tudok a játékkal foglalkozni: Mivel a való életben dolgozom így amikor van szabadidőm akkor foglalkozok vele.
    Jó tulajdonságaim: kedves, megértő,intelligens vagyok, vevő az ötletekre, szeretem a kihívásokat,
    Rossz tulajdonságok:Könnyen fel lehet húzni, előszeretettel káromkodok, hamar megsértődök, makacs, féltékeny típusú vagyok,
    Miért tatom magam megfelelő leader-nek? : Mert a való életben szakmai hozzáértéssel rendelkezem. És elképzelésem van arról hogy miképp építsem fel az igazságszolgáltatást.
    A Rendőrségi jelentkezés menetének elképzelése: A jelentkezést akár a kormányhivatal által vagy a rendőrség által is meg lehet kezdeni. A jelentkezőt egy megbeszélés alá vetném amely során kideríteném hogy alkalmas-e a feladat ellátására.


    A hozzászólást Norbert_Darai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 29, 2016 11:26 pm-kor. (Reason for editing : Norbert_Darai)

      Pontos idő: Kedd Május 07, 2024 9:40 pm