FindRPG Egy új közösség

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FindRPG Egy új közösség

Üdvözlünk a FindRPG weboldalán! Szerver ip:192.99.11.136:11280 TeamSpeak ip:ca14.ts3.cloud:1215


2 posters

    La Cosa Nostra frakció pályázas.

    avatar
    Eduardo Di More


    Hozzászólások száma : 1
    Join date : 2016. Dec. 23.

    La Cosa Nostra frakció pályázas. Empty La Cosa Nostra frakció pályázas.

    Témanyitás by Eduardo Di More Pént. Dec. 23, 2016 5:21 pm

    -A frakció neve amit pályázni szeretnék:[color=#0000FF] La Cosa Nostra
    -Magamról röviden: Egy fiatal srác vagyok, szeretek játszani. 15 Éves vagyok és 180cm magas, kék szemű rövid hajú. Szeretek jó közösségben dolgozni és játszani.
    [color=#0000FF]-Magamról IC:[color=[/color] Egy Olasz származásu 20 éves férfi vagyok és szeretnék bosszút álni a szüleim miatt. Mikor 10 éves voltam el vesztettem őket egy utcai harcban.
    -Mióta RP-zek: Körülbelül 2 és fél éve rp-zek napi szinten, attól függ hogy mikor hogy van időm.
    -Voltám-e már leader valamien szerveren: Igen voltam leader más szervereken pontosan eddig 5 szerveren voltam leader.
    [color=#0000FF]Miért pont ezt a frakciót választom ?[color=[/color] Azért ezt a frakciót választom mert meg fogott a története és szeretem az Olasz nyelvet illetve tetszik nekem maga ez a Olasz stílus.
    [color=#0000FF]Terveim a frakcióval kapcsolatban:[color=[/color] Szeretnék egy erős,magabiztos baratságos viszont ha kell akkor szigorú közösséget csinálni ahol van RP és nem pedig a DM folyik.
    [color=#0000FF]Mennyi időt tudnék a frakcióra fordítani?[color=[/color] Naponta olyan 2-3 órat kétköznep hétvégen sokkal többet.
    5 Jó és 5 rossz tulajdonság rólam:[color:92b2= 1.Nem vagyok nagyképű 2.Barátságos vagyok 3.Szeretem az inteligens embereket 4.Szeretek jó közösségben dolgozni,játszani,beszélgetni, 5.Nem számit nálam a kor tagfelvétel nél, az RP tudás és az inteligencia számit. Rosszak:1.Káromkodok nem sokat de szoktam. 2.Vannak embereke akik könnyen fel tudnak idegesíteni. 3.Vannak Magyar szavak amiken nem tudok helyesen le írni mivel Szlovákiában élek 4.Sokszor ha ideges vagyok csöndben maradok 5.Nem szeretem a tiszteletlen embereket.
    Miért tartom magam megfelelő leader-nek? Azért mert mindenkit meg halgatok és mindenki egyforma ember nálam, nem teszek kivételeket.
    Így vezetnék le egy tagfelvételt: Ki hirdetném hogy az éttermembe pincérket keresek, aztán le rp-ztetem vele hogy főzzön nekem valamit és szolgáljon ki ha megfelel fel veszem próbaidő re aztán 2 esetleg 3 nap után fel venném nagyobb rangra és be avatnám, és így folyna egy tagfelvétel.
    avatar
    Puskas_Szabolcs
    Webfejlesztő


    Hozzászólások száma : 2
    Join date : 2016. Dec. 17.

    La Cosa Nostra frakció pályázas. Empty Re: La Cosa Nostra frakció pályázas.

    Témanyitás by Puskas_Szabolcs Szomb. Dec. 24, 2016 1:35 am

    Támogatom!De viszont bővítsd!

      Pontos idő: Kedd Május 07, 2024 10:59 pm